: :
ПОШУК
: :
Юрій Луценко заявив про намір подати у відставку
Юрій Луценко

Генеральний прокурор України Юрій Луценко у вівторок, 6 листопада, заявив про намір подати у відставку. "Щоб не було ніяких сумнівів, що за владу ніхто не чіпляється, я сьогодні подаю заяву президенту України про відставку, і ви в парламенті маєте розглянути це питання", - сказав він із трибуни Верховної Ради, виступаючи з доповіддю про перебіг розслідування вбивства активістки Катерини Гандзюк.

За словами Луценка, слідство підозрює 12 осіб в замовленні вбивства. При цьому генпрокурор поскаржився, що витік інформації в ЗМІ порушив плани слідства. "Вчорашній витік інформації підірвав успішність дій слідства", - заявив Луценко. Він сподівається, що справу проти виконавців нападу на активістку буде передано до суду до кінця поточного року.

Нагадаємо, що повідомлення про смерть активістки з'явилося близько полудня 4 листопада на сторінці спільноти "Хто замовив Катю Гандзюк?" в соцмережі Facebook. Пізніше цю інформацію підтвердили в поліції та президент України Петро Порошенко, який зажадав від правоохоронців знайти і притягнути до відповідальності винних у злочині. Того самого дня слідчі змінили кваліфікацію нападу на Гандзюк, кваліфікувавши його як закінчений злочин.

06.11.2018 | 11:10