: :
ПОШУК
: :
НАТО засуджує відкриття мосту між РФ і анексованим Кримом
НАТО наголошує, що не визнає анексії Криму

НАТО засуджує відкриття мосту між Росією та анексованим нею Кримом як ще одне порушення територіальної цілісності України. "НАТО засуджує будівництво і часткове відкриття Росією мосту через Керченську протоку між Росією та Кримом", - заявив у середу, 16 травня, речник Північноатлантичного альянсу П'єр Казале у Брюсселі.

Він наголосив, що Крим є частиною України, і цей міст "демонструє ще одне порушення суверенітету і територіальної цілісності України, включно з порушенням прав судноплавства у її територіальних водах".

"Росія продовжує демонструвати чітку неповагу до міжнародного права", - підкреслив представник НАТО. При цьому Казале ще раз нагадав, що Північноатлантичний альянс підтримує Україну та не визнає незаконну анексію Криму Росією.

Раніше США та ЄС виступили із заявами, у яких засудили спорудження і відкриття мосту та наголосили, що Крим залишається частиною України.

Як повідомлялося, російський президент Володимир Путін 15 травня відкрив міст, що з'єднує материкову Росію та Крим. У березні 2014 року РФ незаконно анексувала Кримський півострів. У ЄС та США неодноразово наголошували, що ніколи не визнають цього здійсненого з порушенням міжнародного права кроку.

16.05.2018 | 14:06