: :
ПОШУК
: :
МЗС України відсторонило консула в Гамбурзі через закиди в антисемітизмі
МЗС України проводить дисциплінарне розслідування щодо консула України в Гамбурзі

Міністерство закордонних справ відсторонило консула України в німецькому місті Гамбург Василя Марущинця від виконання обов'язків і допускає його відкликання з посади. Підставою для цього послугували нібито антисемітські висловлювання Марущинця у соцмережі Facebook. Про це в понеділок, 14 травня, заявила, речниця українського МЗС Мар'яна Беца.

"Відразу як нам стала відома інформація про можливі антисемітські висловлення нашого консула в Гамбурзі, міністр закордонних справ Павло Клімкін доручив державному секретареві розпочати дисциплінарне провадження. Воно негайно почалося і уже триває. Консула відсторонено від виконання обов'язків", - цитує Бецу агенція "Українські новини".

За словами речниці МЗС, така перевірка має пройти швидко, а за її результатами консула може бути відкликано. "Ми не виключаємо його відкликання з Гамбурга в Україну найближчим часом. Це абсолютно неприйнятно на дипломатичній службі. Безумовно, ми ретельно розберемося й зробимо висновки на майбутнє", - сказала вона.

Раніше про початок дисциплінарного провадження щодо консула в Гамбурзі написав у Twitter міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

14.05.2018 | 15:27