: :
ПОШУК
: :
Пентагон назвав операцію у Сирії успішною
Зруйнований внаслідок авіаудару науково-дослідний центр поблизу Дамаска

Усі ракети, випущені повітряними силами США під час удару по Сирії, вразили свої цілі. Про це заявив у суботу, 14 квітня, представник об'єднаного комітету начальників штабів США Кеннет Маккензі, інформує агенція dpa. Речниця Пентагону Дана Вайт також повідомила, що операція була успішною.

За словами Маккензі, загалом було випущено 105 ракет. Він повторив, що цілями ударів були три об'єкти: центр хімічних досліджень під Дамаском, склад зброї поблизу міста Хомс та командний пункт неподалік від складу. Про загиблих мирних жителів наразі невідомо, додав американський генерал.

Він також повідомив, що сирійська армія у відповідь випустила 40 ракет, але ці дії не мали серйозного впливу на операцію.

Тим часом президент США Дональд Трамп назвав удар Сполучених Штатів, Великобританії та Франції по цілях у Сирії "бездоганно виконаним". "Не могло бути кращого результату. Місію виконано!" - написав Трамп у суботу в своєму Twitter.

Як повідомлялося, у ніч на суботу 14 квітня США, Великобританія та Франція завдали ударів по сирійських військових об'єктах, що пов'язані з хімічною зброєю. Країни вдалися до військового втручання, оскільки покладають на сирійський уряд відповідальність за ймовірну хімічну атаку, здійснену в місті Дума тиждень тому.

Такі дії підтримали зокрема ФРН, Ізраїль, Саудівська Аравія та Туреччина. Росія та Іран, що є союзниками сирійського правителя Башара Асада, засудили ці удари.

14.04.2018 | 16:32