: :
ПОШУК
: :
Польща прийняла Міхеіла Саакашвілі за запитом про реадмісію
Міхеіл Саакашвілі зараз перебуває у Польщі

Лідер партії "Рух нових сил", екс-президент Грузії, колишній голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі у понеділок, 12 лютого, був прийнятий на території Польщі. Про це повідомила польська прикордонна служба.

"Підставою для ухвалення рішення була заява про реадмісію, подана Державною міграційною службою України до головнокомандувача прикордонної служби. Беручи до уваги той факт, що Саакашвілі є чоловіком громадянки держави-члена Європейського Союзу, запит української сторони був розглянутий позитивно", - заявили в прикордонній службі Польщі. Соратник Саакашвілі Давид Сакварелідзе підтвердив інформацію, що Саакашвілі перебуває у Варшаві, оскільки виходив з ним на телефонний зв'язок.

Нагадаємо, українські прикордонники 12 лютого затримали Саакашвілі в ресторані "Сулугуні" в центрі Києва. В Державній прикордонній службі повідомили, що під час затримання правоохоронці застосовували силу.

26 липня 2017 року президент України Петро Порошенко позбавив Міхеіла Сааакашвілі українського громадянства. Сам політик в цей час перебував у США, згодом він прибув до Польщі з українським паспортом.

11 вересня з допомогою своїх прихильників Саакашвілі "прорвався" через польсько-український кордон та потрапив на територію України. Згодом суд визнав його винним у незаконному перетині кордону.

12.02.2018 | 17:13