: :
ПОШУК
: :
Президент МОК Томас Бах планує відвідати КНДР
Президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах

Візит президента Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томаса Баха (Thomas Bach) до Північної Кореї відбудеться після завершення Зимової Олімпіади в південнокорейському Пхенчхані. Про це сам Бах заявив у понеділок, 12 лютого, в інтерв'ю спортивному інформагентству SID. На переконання Баха, спорт дає можливість вести "діалог з позитивним результатом". Організація, яку він очолює, "політично нейтральна" і намагається ставитися "однаково" до 206 національних олімпійських комітетів, додав Бах.

Нагадаємо, проведення Олімпійських ігор в Пхенчхані призвело до помітного потепління між Сеулом та Пхеньяном. У рамках урочистостей з нагоди Ігор до Південної Кореї прибула делегація з КНДР, серед членів якої формальний глава держави Північної Кореї та сестра нинішнього північнокорейського диктатора Кім Чен Ина. З делегацією зустрівся президент Південної Кореї Мун Чже Ін. Згодом Кім Чен Ин запросив Мун Чже Іна з візитом до КНДР.

На офіційному відкритті нинішніх Олімпійських ігор збірні КНДР та Республіки Корея (Південної Кореї) пройшли під спільних прапором об'єднаної Кореї.

12.02.2018 | 10:22