: :
ПОШУК
: :
Єгипет заявив про вбивство 16 екстремістів в антитерористичній операції на Сінаї
Єгипетські військові на Сінайському півострові

Єгипетська армія заявила, що її військові вбили 16 екстремістів під час масштабної антитерористичної операції на Сінайському півострові. Ще четверо "екстремістів" та 30 підозрюваних були затримані, повідомляє у неділю, 11 лютого, агенція dpa з посиланням на заяву представника армії в ефірі єгипетського державного телебачення.

Єгипетська антитерористична операція із залученням армії та поліції проти угруповань бойовиків розпочалася у п'ятницю, 9 лютого. Активні дії розгорнули на Сінайському півострові, в дельті Нілу, а також у північних та пустельних західних регіонах на кордоні з Лівією.

Одним із поставлених завдань є "посилення контролю" в прикордонних регіонах. Крім сухопутних військ, в операції беруть також участь військово-повітряні сили та військово-морський флот країни.

Нинішня військова операція проти загонів бойовиків відбувається за місяць до проведення президентських виборів, на яких чинний президент країни Абдель-Фатах аль-Сісі балотуватиметься на другий термін.

Нагадаємо, торік у Єгипті від терактів загинули сотні людей. Найкривавіший напад було скоєно в листопаді. Тоді жертвами атаки терористів на мечеть на Сінайському півострові стали 311 осіб.

11.02.2018 | 07:11