: :
ПОШУК
: :
Інженери російського ядерного центру затримані за майнінг криптовалют
Для "виробництва" криптовалют на кшталт біткоіна потрібні дедалі потужніші комп'ютери

Кілька співробітників Всеросійського науково-дослідного інституту експериментальної фізики (Російський федеральний ядерний центр у Сарові) в Нижегородської області затримано в п'ятницю, 9 лютого, за майнінг (генерування коду) криптовалют з використанням потужних службових комп'ютерів.

За даними прес-служби Російського федерального ядерного центру в Сарові, мала місце спроба несанкціонованого використання службових обчислювальних потужностей в особистих цілях, в тому числі для так званого майнінгу. Однак ця діяльність була припинена, порушники затримані, щодо них порушено кримінальну справу, повідомили в Центрі. Про скількох інженерів ядерного центру йдеться, не уточнюється.

Подібні спроби останнім часом були зареєстровані в цілій низці великих компаній Росії, що мають великі обчислювальні потужності, наводить "Інтерфакс" слова очільниці прес-служби Центру Тетяни Залеської. "На наших підприємствах вони будуть жорстко припинятися, це технічно безперспективне заняття, що несе за собою кримінальну відповідальність", - заявила вона.

Майнінг - процес видобутку обмеженого в кількості шифрованого коду криптовалют шляхом підбору великого числа комбінацій. Для цього потрібні дедалі більш потужні комп'ютери.

10.02.2018 | 06:48