: :
ПОШУК
: :
Президент Південної Кореї прийняв у себе сестру Кім Чен Ина
Під час зустрічі північнокорейської делегації з президентом Південної Кореї. У центрі - Кім Йо Ин

Північнокорейський президент Мун Чже Ін прийняв у себе офіційну делегацію Північної Кореї, до складу якої входить сестра лідера КНДР Кім Йо Ин, повідомляє у суботу, 10 лютого, інформагенція dpa. Зустріч відбувалася у президентській резиденції, повідомив речник Мун Чже Іна. Очолив делегацію голова президіуму Верховних народних зборів КНДР Кім Йон Нам - формальний очільник держави.

Очікувалося, що делегація мала передати послання від північнокорейського лідера Кім Чен Ина, однак деталі зустрічі поки не відомі. Нинішній візит Кім Йо Ин став першим випадком в історії, коли члени родини лідера КНДР відвідали Південну Корею.

Учасники делегації напередодні взяли участь у відкритті 23-х зимових Олімпійських ігор у Пхьончхані, у яких лише кілька тижнів тому погодилася взяти участь КДНР. Спостерігачі розцінили це як важливий сигнал послаблення напруженості у відносинах між Північною і Південною Кореєю.

На церемонії відкриття Ігор спортсмени з двох корейських держав пройшли разом під одним прапором - так званим прапором об'єднання.

10.02.2018 | 05:50