: :
ПОШУК
: :
У ФРН зросла тривалість розгляду заяв на отримання притулку
Заяви на отримання притулку в Німеччині розглядали в 2017 році майже 11 місяців

Обробка клопотання на отримання притулку в Німеччині триває майже 11 місяців. Такими є дані, що стосуються 2017 року, повідомляє у четвер, 11 січня, видання Neue Osnabrcker Zeitung з посиланням на дані Федерального відомства з міграції та біженців (BAMF).

Зазначається, що у порівнянні з минулими роками тривалість обробки клопотань зросла. Так, у 2015 році у середньому вона складала 5,2 місяця, а у 2016-му - 7,1 місяця.

Видання наголошує, що збільшення часу на оборобку кожного клопотання про надання притулку пов'язане зі збільшенням кількості самих клопотань, які накопичились з минулих років, а також комплексністю низки випадків. "Такий тривалий час розгляду пов'язаний, зокрема, з тим, що в останні місяці 2017 року відомство закрило багато проваджень за клопотаннями", - повідомили у BAMF. Тож це відбилось на статистичних показниках, зокрема щодо часу розгляду. "Комплексні провадження, які вимагають отримання додаткових даних або медичних даних, звичайно, вимагають більше часу", - додали у відомстві та зазначили, що у багатьох заявників відсутні паспорти або інші документи.

Водночас у BAMF наголосили, що клопотання, подані безпосередньо у 2017 році у середньому оброблялись протягом двох місяців.

Раніше повідомлялося, що майже дві третини рішень щодо надання притулку в ЄС в першій половині 2017 року були прийняті в Німеччині. За даними Європейського статистичного відомства, кількість рішень щодо притулку в Німеччині за цей час становила майже 358 тисяч.

11.01.2018 | 10:20