: :
ПОШУК
: :
"Приватбанк" очолив чеський банкір Петр Крумханзл

Наглядова рада найбільшого в Україні банку - "Приватбанку" - у середу, 10 січня, призначила на посаду голови правління Петра Крумханзла, повідомили в банківській установі. Документи для його затвердження подані до Національного банку України.

До цього Крумханзл обіймав посаду члена правління з операційних питань китайського банку Home Credit, в якому працювали понад 85 тисяч співробітників. Ще раніше він був членом правління з операційних питань у створеній урядом Австрії компанії з управління проблемними активами Heta Asset Resolution, де відповідав за виділення непрацюючих активів в так званий "поганий банк".

В Україні Крумханзл працював у 2008-2011 роках в "Райффайзен Банку Аваль" на посаді члена правління з операційних питань. Він народився в 1966 році і закінчив Карлів університет у Празі.

Нагадаємо, після націоналізації "Приватбанку", який раніше належав бізнесменам Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову, наприкінці 2016 року його очолив екс-міністр фінансів Олександр Шлапак, який через півроку пішов у відставку. Держава вже вклала в "Приватбанк" більше 155 мільярдів гривень. На даний момент банк судиться з колишніми власниками. 19 грудня Високий суд Англії арештував їхні активи у всьому світі.

10.01.2018 | 19:50