: :
ПОШУК
: :
Суд у Берліні заборонив депутату-правопопулісту повторювати раситську образу
Єнсу Маєру заборонили півторювати образи у бік Ноа Беккера

Земельний суд Берліна ухвалив тимчасове рішення, яким заборонив депутатові Бундестагу від правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини" (АдН) Єнсу Маєру (Jens Maier) повторювати образливі слова на адресу сина німецького тенісиста Бориса Беккера (Boris Becker) - Ноа (Noah Becker). Про це агенції dpa у середу, 10 січня, повідомив адвокат Ноа Беккера - Крістіан-Олівер Мозер (Christian-Oliver Moser).

Заборона діє до нового рішення, яке може ухвалити суд у цій справі. У разі порушення цієї заборони Маєру загрожує штраф до 250 тисяч євро чи дисциплінарний арешт на строк до півроку. Політик може оскаржити це рішення.

Нагадаємо, минулого тижня в Німеччині спалахнув скандал через те, що на сторінці Єнса Маєра в Twitter з'явився запис, в якому Ноа Беккера було названо "напівнегром".

Допис стосувався інтерв’ю, в якому Ноа Беккер зазначив, що, на його думку, Берлін є відносно "білим" містом у порівнянні з Парижем чи Лондоном. Він розповів, що зазнавав нападів та образ через свій коричневий колір шкіри.

Керівництво фракції АдН в Бундестазі оголосило догану Маєру за цей твіт, а Ноа Беккер подав на нього до суду. Батько Ноа - легенда тенісу Борис Беккер - у статті для видання Welt am Sonntag закликав до активної боротьби з расизмом та нетерпимості до його проявів.

Цього тижня шведська компанія H&M змушена була вибачитися після закидів у расизмі через рекламу.

10.01.2018 | 19:20