: :
ПОШУК
: :
Lufthansa в 2017 році випередила Ryanair за кількістю пасажирів
Lufthansa стала лідером за кількістю перевезених пасажирів

У 2017 році німецька авіакомпанія Lufthansa стала найбільшим перевізником в Європі за кількістю пасажирів. У середу, 10 січня, компанія повідомила, що разом з дочірніми перевізниками Eurowings, Swiss та Austrian Airlines перевезла 130 мільйонів пасажирів, збільшивши їхню кількість у порівнянні з 2016 роком на 18,6 відсотка. Таким чином, Lufthansa випередила ірландського лоукостера Ryanair, який перевіз минулого року 129 мільйонів пасажирів, збільшивши їхню кількість за рік на 10 відсотків, повідомляє агентство dpa.

Ryanair, який вперше став лідером в Європі за кількістю пасажирів у 2016 році, втратив першу позицію значною мірою через проблеми з персоналом. Нагадаємо, через плутанину з відпустками співробітників авіакомпанія скасувала в 2017 році понад дві тисячі рейсів.

Водночас на користь Lufthansa зіграло банкрутство авіакомпанії Air Berlin, яка в жовтні минулого року припинила польоти. Восени через це кількість бронювань Lufthansa зросла. Тоді ж Єврокомісія дозволила Lufthansa виконувати окремі рейси Air Berlin, але тепер вона наполягає на перевірці щодо порушення конкуренції і монополізації ринку.

Загалом на європейському ринку авіаперевезень працюють понад 230 компаній. Але левова частка перевезених пасажирів (65 відсотків) припадає на п'ятьох з них: Lufthansa, Air France, IAG, EasyJet та Ryanair.

10.01.2018 | 14:48