: :
ПОШУК
: :
На іранському нафтовому танкері поблизу Китаю стався вибух
Уже кілька днів іранський танкер горить у морі поблизу Китаю

На борту іранського танкера, який 6 січня зіштовхнувся з вантажним кораблем у Східнокитайському морі і з того часу горів, у середу, 10 січня, стався вибух. Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на міністерство транспорту Китаю.

Як повідомлялось, 6 січня іранський нафтовий танкер Sanchi, що йшов під прапором Панами, зіштовхнувся з китайським вантажним кораблем, що мав доправити збіжжя з США до Китаю. На борту танкера, котрий перевозив 136 тисяч тонн нафти з Ірану до Південної Кореї, перебували 30 іранців та двоє громадян Бангладеш. Китайське судно не отримало жодних ушкоджень, які могли б становити загрозу його безпеці, а екіпаж з 21 людини був врятований. Нафтовий танкер, що належить іранській національній компанії NITC, загорівся, а його вантаж витік у море. Зіткнення сталося у морі за близько 300 кілометрів на схід від Шанхаю.

До рятувальної операції були залучені десятки човнів. Досі рятувальники виявили тіло лише одного із 32-х членів команди танкера.

Це вже друга аварія танкерів NITC за останні два роки. 2016 року іранський супертанкер зіштовхнувся з контейнеровозом поблизу узбережжя Сінгапуру.

10.01.2018 | 12:48