: :
ПОШУК
: :
Нідерландський суд заморозив активи Ахметова - Reuters
Рінат Ахметов

Нідерландький суд ухвалив рішення заморозити розташовані на території країни активи компаній СКМ, "Метінвест" та ДТЕК, які належать українському олігарху Рінату Ахметову. Про це у вівторок, 9 січня, повідомляє агентство Reuters з посиланням на наявне в їхньому розпорядженні судове рішення. Воно пов'язане з судовим процесом на Кіпрі про заморожування 820 мільйонів доларів.

Як повідомляється, в СКМ у вівторок заявили, що не знали про це рішення нідерландського суду. "Що стосується роботи активів групи СКМ, вони продовжують працювати як завжди", - йдеться у відповіді на запит агенції.

Нагадаємо, наприкінці грудня кіпрський суд ухвалив рішення про заморожування 820 мільйонів доларів США активів Ахметова через тривалу судову тяганину у справі "Укртелекому". Raga Establishment, що належить колишньому українському банкіру Денису Горбуненку, подала в суд на Ріната Ахметова та інших з вимогою повної оплати за продану телекомунікаційну групу "Укртелеком". Raga заявляє, що "Укртелеком" був проданий Ахметову за 860 мільйонів доларів в 2013 році, тоді як бізнесмен сплатив тільки 100 мільйонів доларів авансу і більше, за даними Горбуненка, не здійснював платежів.

СКМ заявила, що має намір оскаржити в суді заморожування цих активів.

10.01.2018 | 08:19