: :
ПОШУК
: :
Президент Південної Кореї готовий зустрітися з Кім Чен Ином
Президент Південної Корех Мун Чже Ін готовий до зустрічі з лідером КНДР - за певних умов

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін заявив про готовність зустрітися з лідером КНДР Кім Чен Ином за певних умов. "За правильних умов я міг би у будь-який час провести зустріч на вищому рівні", - заявив Мун у Сеулі у середу, 10 січня, повідомляє агенція AFP. При цьому він наголосив, що зустріч не має бути самоціллю, а має "гарантувати" конкретні результати.

За словами південнокорейського президента, кінцевою метою було б перешкоджання подальшій війні та створення вільного від атомної зброї Корейського півострова. "Ми маємо вирішити ядерну проблему Північної Кореї мирним шляхом", - наголосив президент Південної Кореї.

Мун також додав, що виступатиме за подальші переговори між двома Кореями. У той же час він пригрозив подальшими санкціями, якщо Північна Корея вдаватиметься до нових провокацій.

Нагадаємо, у вівторок, 9 грудня, відбулися перші за два роки прямі переговори між представниками Північної та Південної Корей. Під час них, зокрема, КНДР висловила намір відправити свою делегацію та спортсменів на зимові Олімпійські Ігри, які відбудуться південнокорейському Пхьончхані з 9 по 25 лютого. Крім того, обидві сторони домовилися відновити пряму військову телефонну лінію та провести переговори між військовими двох країн.

10.01.2018 | 06:12