: :
ПОШУК
: :
У Франції знизять дозволену швидкість на дорогах місцевого значення
У Франції уряд вирішив знизити допустиму швидкість на дорогах місцевого значення

Прем'єр-міністр Франції Едуар Філіпп у вівторок, 9 грудня, оголосив про намір уряду зменшити допустиму максимальну швидкість руху автомобілів на дорогах місцевого значення із 90 до 80 кілометрів на годину. Про це він заявив після засідання урядової ради з безпеки на дорогах, інформує агенція AFP.

Нове обмеження має набути чинності з 1 липня і стосуватиметься лише доріг із двома смугами без розділювальної. Таких доріг у Франції загалом 400 тисяч кілометрів. На дорогах місцевого значення із більшою кількістю смуг і далі діятиме обмеження в 90 кілометрів на годину. На автомагістралях у країні діє обмеження в 130 кілометрів на годину, а в населених пунктах - 50.

В уряді зазначили, що в 2016 році на дорогах країни загалом загинули 3,5 тисячі людей. 55 відсотків смертей - 1911- мали місце саме на дорогах із двома смугами. У 32 відсотках смертельних випадків причиною було саме перевищення швидкості.

В уряді сподіваються, що нове обмеження дозволить зберегти 350-400 життів на рік. "Зниження швидкості зменшує кількість аварій, а також тяжкість цих аварій", - заявив Едуар Філіпп.

Проти нового обмеження вже виступили консервативна опозиція та об’єднання автомобілістів. "Немає причин змінювати обмеження швидкості: автомобілі стають все кращими, як і якість доріг", - заявив президент асоціації, що об’єднує 40 мільйонів водіїв, Деніел Кверо.

09.01.2018 | 20:56