: :
ПОШУК
: :
На засіданні ОБСЄ Тіллерсон заявив про збереження санкцій проти Росії
Рекс Тіллерсон

Державний секретар США Рекс Тіллерсон у сетвер, 7 грудня, на засіданні Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) у Відні заявив, що Вашингтон залишить чинними пов'язані з Кримом санкції щодо Росії доти, доки Росія не передасть контроль над півостровом Україні.

"Пов'язані з Кримом санкції залишаться, аж доки Росія не поверне Крим під повний контроль України", - заявив він. "Що стосується східної України, то ми долучаємося до наших європейських партнерів у підтримці санкцій доти, доки Росія не виведе свої сили з Донбасу й не буде дотримуватися мінських угод", - додав держсекретар США.

Нагадаємо, що 28 листопада американське міністерство фінансів оприлюднило розпорядження, згідно з яким запроваджуються додаткові обмеження щодо операцій з кредитування низки російських компаній з фінансового та енергетичного сектора або ж тих, хто діє в їхніх інтересах. Для російських банків та фінансових компаній термін погашення нових боргових зобов'язань перед американцями, починаючи з 28 листопада, скорочується вдвічі - з 30 до 14 днів. Для енергетичних компаній термін погашення таких боргів скоротили з 90 до 60 днів. Таким чином, доступ підсанкційних російських компаній до грошей на американському фінансовому ринку тепер іще суттєвіше обмежується.

07.12.2017 | 11:35