: :
ПОШУК
: :
КНДР: початок ядерної війни на Корейському півострові - питання часу
Кім Чен Ин спостерігає за запуском ракети (архівне фото)

Ідеться не про те, чи розпочнеться на Корейському півострові ядерна війна. Ідеться про те, коли вона розпочнеться, пригрозили в КНДР. Таку заяву неназваного речника північнокорейського міністерства закордонних справ оприлюднила ввечері в середу, 6 грудня, державна інформагенція Korean Central News Agency.

У ній Пхеньян закидає американським чиновникам високого рангу, включно з директором Центрального розвідувального управління (ЦРУ) Майком Помпео, наміри розпочати війну з КНДР. "Ми не хочемо війни, але не ховатимемось від цього, і якщо США неправильно оцінять наше терпіння та ініціюють ядерну війну, ми точно змусимо США дорого заплатити за наслідки за допомогою нашої потужної ядерної зброї, яку ми систематично посилювали", - цитує північнокорейське МЗС інформагенція AP.

Заява Пхеньяна пролунала на тлі наймасштабніших в історії спільних навчань військово-повітряних сил, які розпочали 4 грудня США та Південна Корея. Повідомляється, що в цих навчаннях беруть участь 12 тисяч військових та 230 літаків. П'ятиденні маневри під назвою Vigilant Ace мають на меті покращити спроможність спільних дій в умовах воєнного часу.

Нагадаємо, що наприкінці листопада Північна Корея запустила ще одну балістичну ракету. Запуск гостро засудили у світі.

07.12.2017 | 07:24