: :
ПОШУК
: :
Клімкін назвав президента Чехії "актором"
Павло Клімкін закликає боротися із тими, хто стоїть за президентом Мілошем Земаном

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прокоментував скандальну заяву президента Чехії Мілоша Земана щодо Криму. "Залиште Земана, його не виправити. В театрі є режисери і є актори. Ті, хто запросили його до виступу, знали, що він скаже. З ними і треба боротися", - написав Клімкін у Twitter у вівторок, 10 жовтня.

Раніше у цей же день президент Чехії Мілош Земан запропонував Україні домовитися з Росією про грошову компенсацію за анексію Криму. На засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) у своєму виступі Земан сказав: "Крим анексований, поза сумнівом. Якщо буде діалог між Росією й Україною, я думаю, то можлива якась компенсація за Крим у фінансовій формі, або нафтою чи газом", - цитує чеського президента інформагенція "Українські новини". На думку Земана, повернення анексованого у 2014 році Криму Україні загрожує "європейською війною".

Геращенко: Україна не торгуватиме своїми громадянами

Перша заступниця голови Верховної Ради Ірина Геращенко відкинула пропозицію Земана як неприйнятну для України. "Жахливий у своєму цинізмі виступ президента Чехії Земана на сесії ПАРЄ, який активно промоутував Путіна, закликав негайно зняти санкції, бо вони не діють і б'ють по ЄС, а не РФ, - написала Геращенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook. - Україна не буде торгувати своїми громадянами, територією, суверенітетом, честю і гідністю".

10.10.2017 | 13:20