: :
ПОШУК
: :
"Праві" в Німеччині частіше використовують негативні смайлики
Прибічники різних партій демонструють свої емоції різними смайликами

Прибічники консервативних партій Християнсько-демократичний та Християнсько-соціальний союз (ХДС/ХСС), а також правопопулістської "Альтернативи для Німеччини" (АдН) віддають перевагу негативним емодзі у своїх коментарях в соціальних мережах в інтернеті. Такого висновку дійшов німецький студент-політолог з Гамбурга Йозеф Гольнбурґер (Josef Holnburger), який протягом року досліджував коментаторські звички прихильників різних партій країни на партійних сторінках у соцмережі Facebook.

У підсумку виявилося, що найулюбленішим смайликом серед прибічників усіх партій Німеччини є той, який демонструє сміх до сліз. За ним іде – піднятий догори великий палець. Однак на цьому спільне в прихильників партій різного ідеологічного спрямування закінчується. Адже за двома вказанами смайликами серед прибічників консерваторів і правих популістів ідуть ті, що виражають негативні емоції. Натомість серед прибічників Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) усі емодзі з ТОП-10 виявилися позитивно зарядженими.

Загалом же найчастіше коментарі залишали прибічники ХДС/ХСС та АдН, а найбільше емодзі вирористовували прибічники лівих політсил – СДПН та Зелених.

12.08.2017 | 15:30