: :
ПОШУК
: :
Меркель вимагає єдності країн ЄС у переговорах щодо Brexit
Меркель закликає ЄС-27 до єдності у переговорах з Лондоном

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель (Angela Merkel) закликала усіх 27 держав-членів Європейського Союзу до єдності в переговорах щодо виходу Великобританії зі складу блоку, які розпочалися в понеділок, 19 червня.

"Для мене передусім важливо, щоб 27 держав-членів діяли спільно і ми уважно вислуховували побажання та уявлення Великобританії, а потім, звісно, відстоювали наші власні інтереси і просувалися уперед на основі взаємної згоди", - зазначила Меркель у понеділок у Берліні після зустрічі з президентом Румунії Клаусом Йоганнісом, цитує агентство Reuters. За словами канцлерки, в ЄС ухвалені відповідні директиви щодо переговорів.

Меркель також додала, що прагне, аби сторони вийшли на "хорошу угоду" щодо Brexit, оскільки вона вигідна обом сторонам. При цьому канцлерка зазначила, що у перший день переговорів не варто спекулювати, яким буде їхній результат..

Нагадаємо, у Брюсселі в понеділок почалися переговори про вихід Великобританії зі складу Євросоюзу. У них беруть участь британський міністр з питань виходу країни з ЄС Девід Девіс і голова переговорної групи ЄС з питань Brexit Мішель Барньє.

19.06.2017 | 13:47