: :
ПОШУК
: :
ООН: 65,6 мільйона осіб у світі вимушено залишили свої домівки
Діти внутрішніх переселенців, які покинули сирійське місто Ракка та перемістилися до табору неподалік

Загальна кількість осіб, які вимушено залишили свої житла, станом на кінець 2016 року становила у світі 65,6 мільйона осіб. Такі дані наводить ООН у понеділок, 19 червня. Дана цифра включає біженців, внутрішніх переселенців та шукачів притулку, і у порівнянні з 2015 роком вона зросла на 300 тисяч осіб. "Хоча ці дані представляють невеликі зміни порівняно з попереднім роком (…) відносно стабільні цифри приховують дуже нестабільну ситуацію", - заявив верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Гранді.

За 2016 рік вимушено залишили свої домівки близько 10,3 мільйона осіб. Дві третини з них - внутрішньо переміщені особи. Головною країною-джерелом внутрішніх переселенців та біженців залишається Сирія, де за роки громадянської війни з 2011 року свої житла покинули чи втратили 12 мільйонів осіб - близько двох третин населення.

Як повідомлялося, у травні цього року Норвезька рада у справах біженців (NRC) звітувала, що збройні конфлікти і природні катастрофи змусили понад 31 мільйон осіб стати внутрішньо переміщеними особами у 2016 році.

19.06.2017 | 07:09