: :
ПОШУК
: :
Партія Макрона здобула більшість у парламенті - попередні офіційні дані
Партія Макрона (на фото) отримає більшість у парламенті

Партія президента Франції Еммануеля Макрона "Республіка на марші!" та її союзницька політична сила "Демократичний рух" отримають щонайменше 301 мандат у 577-місних Національних зборах Франції, другий тур виборів до яких відбувся у неділю, 18 червня. Такими є офіційні дані підрахунку 92 відсотків голосів виборців, повідомили у міністерстві внутрішніх справ Франції.

На цей момент "Республіка на марші!" здобуває 263 мандати, тоді як "Демократичний рух" - 38 мандатів, інформує агентство Reuters. Згідно з прогнозами щодо остаточних результатів виборів, партія Макрона разом з союзниками отримають переконливу абсолютну більшість у нижній палаті французького парламенту.

Нагадаємо, прогнози на основі екзит-полів, оприлюднені після завершення голосування, давали партії Макрона "Республіка на марші!" разом з "Демократичним рухом" від 355 до 425 мандатів. Консервативна партія "Республіканці" може розраховувати приблизно на 125 депутатів, соціалісти - на 49 мандатів, "Нескорена Франція" і комуністи - на 30 мандатів.

18.06.2017 | 21:56