: :
ПОШУК
: :
Марін Ле Пен вперше обрана депутаткою парламенту Франції
Марін Ле Пен стала депутаткою парламенту Франції

Лідерка французької праворадикальної партії "Національний фронт" Марін Ле Пен пройшла до парламенту наступного скликання, здобувши в окрузі перемогу в другому турі парламентських виборів, які відбулись у Франції у неділю, 18 червня.

У другому турі виборів у місті Енен-Бомоні, де при владі перебуває "Національний фронт", Ле Пен впевнено перемогла свою опонентку, представницю партії президента Еммануеля Макрона "Республіка на марші!" Анн Роке. У першому турі Ле Пен здобула в окрузі 46 відсотків, тоді як її опонентка - лише 16 відсотків.

Як заявила після завершення виборів лідерка "Національного фронту", до парламенту у другому турі виборів було обрано щонайменше шестеро кандидатів від її партії. Натомість не зміг потрапити у парламент її права рука у партії Флоріан Філіппо.

Сама Ле Пен раніше ніколи не обиралася депутаткою французькою парламенту, а представляла свою партію у Європейському парламенті.

Нагадаємо, впевнену більшість у французькому парламенті отримає партія Макрона "Республіка на марші!" - їй прогнозують від 355 до 425 мандатів. Консервативна партія "Республіканці" може розраховувати приблизно на 125 депутатів, соціалісти - на 49 мандатів, "Нескорена Франція" і комуністи - на 30 мандатів.

18.06.2017 | 19:06