: :
ПОШУК
: :
Airbus представив оновлений найбільший пасажирський авіалайнер A380plus
Оновлений A380 буде економічно більш вигідний, запевняє Airbus

провідний європейський авіабудівний концерн Airbus у неділю, 18 червня, представив оновлену версію найбільшого у світі пасажирського авіалайнера A380. Серед модернізацій - новий дизайн крила, який, як стверджують у компанії, має на чотири відсотки зменшити витрати пального, а також оптимізація простору у салоні, яка дозволить збільшити кількість місць. Новий літак матиме назву A380plus.

Оновлення були представлені за день до відкриття Паризького авіасалону в Ле Бурже. Як повідомляє Reuters, у Airbus сподіваються, що модернізація дозволять збільшити попит на двопалубний авіалайнер. "A380plus є ефективним способом запропонувати одночасно ще більшу економічну вигоду та вищу операційну продуктивність", - заявив директор з продажів Airbus Джон Лехі.

Він запевнив, що оновлений авіалайнер допоможе знизити на 13 відсотків собівартість кожного пасажирського місця порівняно з A380. Він буде здатний перевозити на 80 пасажирів більше або пролітати на 300 морських миль далі, ніж попередня версія літака.

18.06.2017 | 16:21