: :
ПОШУК
: :
Ісламісти напали на поліцейський відділок у Афганістані: є жертви
Відповідальність за напад узяв на себе радикальний ісламістський рух "Талібан"

Десятки людей постраждали внаслідок нападу п'яти смертників на поліцейські відділки на сході Афганістану в неділю, 18 червня. Про це повідомляє інформагенція Reuters із посиланням на міністерство внутрішніх справ.

Близько 6:30 ранку за місцевим часом перший смертник підірвав себе в автомобілі з вибухівкою біля воріт відділку поліції в місті Гардез, столиці афганської провінції Пактія. Після вибуху четверо інших терористів пішли на штурм відділку. Щонайменше двох із них швидко застрелили правоохоронці.

Під час нападу двоє поліцейських загинули, п'ятеро дістали поранення, повідомив речник МВС Афганістану. Натомість у міському шпиталі Reuters розповіли, що туди привезли тіла п'ятьох загиблих поліцейських. Щонайменше 30 поранених звернулися по медичну допомогу, 20 із них - цивільні.

Відповідальність за напад узяв на себе радикальний ісламістський рух "Талібан".

Після виведення великої кількості військових НАТО з Афганістану "Талібан" активізувався. Бойовики почали відвойовувати території. Офіційна влада в Кабулі контролювала трохи більше половини території країни станом на листопад 2016 року. Це дані американської наглядової організації SIGAR, яка підготувала доповідь для Конгресу США щодо ситуації в країні.

18.06.2017 | 07:33