: :
ПОШУК
: :
У Кельні мусульмани провели марш проти терору
Марш мусульман у Кельні

У німецькому місті Кельні в суботу, 17 червня, відбувся мирний марш проти насильства та терору, у якому взяли участь представники мусульманської громади Німеччини. Організатори заявляють про кілька тисяч учасників акції, спостерігачі оцінюють кількість демонстрантів у півтори тисячі осіб, повідомляє агентство AFP. Учасники маршу провели мирну ходу центром Кельна, тримаючи плакати з гаслами: "Разом проти терору", "Мусульмани не винні" та "Ненависть перетворює Землю на пекло".

Демонстранти заявили про своє прагнення дистанціюватися від актів екстремізму та терористичних нападів, скоєних радикальними ісламістами. За даними поліції, хода відбулася мирно і без провокацій.

Організатори очікували до десяти тисяч учасників акції, однак Турецько-ісламська спілка у Німеччині (DITIB) і "Ісламська рада ФРН", яку Федеральне відомство з охорони конституції відносить до екстремістських організацій, підтримати її відмовилися. В уряді ФРН розкритикували DITIB за відмову взяти участь у марші проти терору.

17.06.2017 | 17:51