: :
ПОШУК
: :
Суд у Єгипті виніс смертний вирок одразу 31 особі
Наслідки вибуху, у якому загинув Хішам Баракат

Суд у Єгипті в суботу, 17 червня, виніс смертний вирок 31 особі. Засуджених обвинувачують у вбивстві в 2015 році тодішнього генерального прокурора країни Хішама Бараката. Як повідомляє агенція dpa, вердикт, винесений судом Каїра, вважається попереднім, оскільки потребує ще формального схвалення верховним муфтієм Єгипту, як того вимагає законодавство країни.

Загалом у справі про вбивство Бараката проходять 67 підозрюваних, 16-ох з них судили заочно. Оголошуючи вирок, суддя наголосив, що вбивство генпрокурора було "жахливим злочином та боягузливою змовою".

"Вони пролили кров мусульманина у той час, коли він постував під час Рамадану", - зазначив суддя. Очікується, що остаточний вердикт всім підозрюваним у справі буде винесено 22 липня.

Нагадаємо, Хішам Баракат загинув внаслідок вибуху автомобіля неподалік власного будинку у червні 2015 року. Він був найвисокопоставленішим єгипетським чиновником, який загинув у нападах, вчинених у країні після повалення президента Мухаммеда Мурсі у 2013 році.

17.06.2017 | 14:05