: :
ПОШУК
: :
Пожежа в Лондоні: кількість загиблих сягнула вже щонайменше 30 осіб
Пожежа у багатоповерхівці в Лондоні, 14 червня

Лондонська поліція в п'ятницю, 16 червня, підтвердила загибель від пожежі у 24-поверховому будинку Grenfell Tower вже щонайменше 30 осіб. Такі дані оприлюднив представник Скотленд-Ярду Стюарт Канді. "Нам відомо, що як мінімум 30 людей загинули внаслідок цієї пожежі", - сказав Канді, цитує агентство Reuters. Він визнав, що число загиблих зростатиме, однак у поліції поки не можуть назвати точної кількості зниклих безвісти.

У лікарнях надають допомогу ще 24-ом потерпілим унаслідок пожежі, з яких 12 перебувають у критичному стані. Правоохоронці намагаються з'ясувати, чи не стали причиною трагедії протизаконні дії, додав представник поліції.

Небезпечний стан будівлі

У Скотленд-Ярді визнали, що через стан обгорілої будівлі пошукові роботи в багатоповерхівці завершаться нескоро. "Споруда - в небезпечному стані", - наголосив Канді, цитує інформагенція dpa.

Нагадаємо, пожежа в багатоквартирному будинку, розташованому в районі Північний Кенсінгтон на заході Лондона, спалахнула у ніч на середу, 14 червня. У Grenfell Tower було 120 квартир, в яких могли проживати від 400 до 600 осіб. Пошукові роботи було тимчасово припинено через небезпеку та ймовірність обвалу будівлі. 15 червня прем'єр-міністерка Великобританії Тереза Мей розпорядилася провести публічне розслідування причин пожежі, що призвела до трагічних наслідків.

16.06.2017 | 12:53