: :
ПОШУК
: :
Негода позбавила мешканців Сантьяго-де-Чилі питної води
Фактично половина мешканців Чилі лишилась без питної води

Близько 3,5 мільйона жителів чилійської столиці Сантьяго-де-Чилі залишилися без питної води через раптове погіршення якості води в річці Майпо, яка живила частину міста водою. Внаслідок тривалих сильних злив, що спричинили зсуви ґрунту, річка Майпо вийшла з берегів та сильно забруднилася. Така ситуація змусила компанію-постачальника води в місті Aguas Andinas призупинити використовувати воду з річки для потреб містян, повідомили в п'ятницю, 21 квітня, в прес-службі компанії, передає інформагенція AFP.

Загалом від водопостачання відрізаними виявились майже 885 тисяч домогосподарств, повідомили в прес-службі адміністрації 6,5-мільйонного міста. В окремих кварталах Сантьяго-де-Чилі до відновлення водопостачання не працюватимуть школи та університети. Коли саме знову подадуть питну воду, невідомо. У водоканалі кажуть, що все залежатиме від погоди.

Через негоду кілька районів столиці Чилі лишились також без електроенергії. Злива розпочалася ввечері 19 квітня й тривала більше доби. Унаслідок цього річка Майпо вийшла з берегів та зруйнувала багато будівель. Про загиблих та поранених внаслідок катаклізму на даний не повідомляється.

21.04.2017 | 10:34