: :
ПОШУК
: :
МВС Німеччини: Процес видворення небажаних мігрантів загальмував
Вихідці з Тунісу в Дюссельдорфі

Процес депортації вихідців з країн Північної Африки, яким відмовили в наданні притулку в Німеччині, відбувається вкрай повільно. Це випливає з оприлюднених у четвер, 12 січня, у відповідь на запит інформаційної агенції dpa даних міністерства внутрішніх справ Німеччини.

За інформацією відомства, з січня по листопад 2016 року з Німеччини до однієї з північноафриканських країн видворили 368 мігрантів. Це тоді, коли за цей самий період Відомство з питань міграції та біженців відхилило загалом 8363 заяви на отримання притулку в ФРН громадянами країн регіону, зазначається в повідомленні.

У МВС зазначають, що причини наявного стану речей досить різноманітні. Нерідко депотрацію відтерміновують через загрозу життю та здоров'ю для тих, кого збираються депортувати в якусь певну країну. Так само досить часто причиною стає брак необхідних для депортації документів у осіб, яким відмовили в наданні притулку. Те саме стосується й випадків, коли таких осіб просто не бажає приймати та чи інша країна.

Торік міністр внутрішніх справ ФРН Томас де Мезьєр відвідав з візитом Туніс, Марокко та Алжир, де обговорив можливості прискорення процесу депортації вихідців із цих країн на батьківщину з місцевою владою.

За даними де Мезьєра, лише 2015 року до Німеччини прибуло близько 10 тисяч марокканців, 13 тисяч алжирців та 2,5 тисячі тунісців, які мають украй низькі шанси отримати в Німеччини статус біженця.

12.01.2017 | 08:56