: :
ПОШУК
: :
Армія Ізраїлю: Хакери ХАМАСу зламали смартфони військових
Ізраїльський солдат зі смартфоном

Кілька десятків смартфонів ізраїльських військовослужбовців стали об'єктами хакерської атаки з боку радикального ісламістського руху ХАМАС. Про це в середу, 11 січня, повідомила служба військової розвідки армії Ізраїлю, передає інформагенція AFP.

Зазначається, що хакери ХАМАС представлялися в соціальних мережах молодими жінками, готовими до віртуального спілкування. Згодом хакерам вдалося заразити смартфони солдатів вірусами, що подавалися як додатки для чатів, і в такий спосіб отримати контроль над цими приладами. Крім того, хакери радикального руху також проникнули в сотні груп у соціальній мережі Facebook, де вони займаються збиранням потрібної їм інформації.

Внаслідок нападу армія розпочала спеціальну кампанію, аби в майбутньому ефективно протидіяти таким кібернападам. Останні, за даними спецслужб, можуть "представляти потенційну загрозу для безпеки держави Ізраїль". У межах кампанії була надана інформація про фальшиві акаунти ХАМАСу. Крім того, військовослужбовців змусять дотримуватися "суворих правих" під час спілкування в соціальних мережах.

Сам ХАМАС поки ніяк не прокоментував такі повідомлення ізраїльських спецслужб.

12.01.2017 | 06:13